Truskawki liofilizowane

truskawki liofilizowane porzeczki liofilizowane

Zdecydowanie w marcu truskawki liofilizowane były produktem, który sprzedawał się u nas w sklepie w największych ilościach.

Nasze truskawki pozyskujemy od hodowców, którzy stosują naturalne metody uprawiania tych owoców. Dzięki procesowi liofilizacji nasze truskawki liofilizowane są lekkie, chrupiące i mają intensywny smak i aromat. Nasze truskawki są bez żadnych  dodatków i konserwantów. Truskawki poprawiają apetyt, działają pobudzająco na pracę jelit i przyspieszają przemianę materii. W owocach truskawki znajdziemy witaminę C, K, B2, B3, A i E oraz potas, wapń, krzem, żelazo, magnez.

Truskawki liofilizowane – Co to jest liofilizacja? 

Truskawki suszone są specjalną metodą liofilizacji, nazywaną „suszenie mrozem”. Proces ten pozwala na zachowanie składników odżywczych i naturalnego smaku owoców. Liofilizacja polega na zamrożeniu świeżych owoców, a następnie usunięciu wody przez sublimację, czyli przemianę lodu bezpośrednio w postać gazową.

100g liofilizowanych truskawek to około 1kg świeżych owoców!

Truskawki liofilizowane – do czego użyć? Jak je wykorzystać? Jakie mają zastosowanie?

Liofilizowane truskawki  mają wszechstronne zastosowanie: można wykorzystać  je jako dodatek do owsianki, jaglanki, musli, zdrową przekąskę podczas wycieczki, dekoracja do wypieków: ciast, tortów, dodatek do krem i mas tortowych.I oczywiście świetnie nadają się jako samodzielna przekąska do schrupania!

Truskawki liofilizowane – Jak je przechowywać?

Przechowywanie truskawek liofilizowanych i innych owoców tego typu jest bardzo istotne. Trzeba pamiętać, aby opakowanie było szczelnie zamknięte. Ważne aby były przechowywane w suchym i ciemnym miejscu, gdzie wilgotność nie przekracza 70%.

Truskawki liofilizowane dla dzieci?

Nasze truskawki w plastrach to idealna i zdrowa przekąska dla dzieci! W formie plasterków mogą być z powodzeniem spożywane już przez niemowlęta.

Jaka jest cena truskawek liofilizowanych?

Truskawki liofilizowane kupicię Państwo u nas w bardzo konkurencyjnych cenach. Co prawda ich cena jest wyższa niż cena świeżych struskawek, ale to dzięki procesowi liofilizacje możemy cieszyć się świeżym owocem przez cały rok!

U nas  w sklepie znajdziecie Państwo dwa rodzaje truskawek liofilizowanych:

– w plastrach. Są to poprostu pokrojone owoce truskawki i poddane procesowi liofilizacji

– całe owoce. Ich struktura jest lekka i chrupiąca

Jakie inne owoce warto u kupić w naszym sklepie internetowym?

W naszym sklepie oprócz truskawek znajdziecie Państwo między innymi: Maliny liofilizowane , borówki, jeżyny,
 
Zachęcamy do zapoznanie się z całą ofertę owoców liofilizowanych i pozastałych bakalii i orzechów.
truskawki liofilizowane plastry
truskawki liofilizowane porzeczki liofilizowane