Do schrupania

to sklep internetowy ze zdrową żywnością. Znajdziesz u nas orzechy, owoce suszone, kandyzowane, nasiona, płatki, kwiaty jadalne. Oferujemy starannie wyselekcjonowane produkty w konkurencyjnych cenach.

To miejsce, gdzie pasja spotyka się z doświadczeniem!

Chia pudding O nas

Do schrupania

jest wyrazem naszego zachwytu nad produktami najwyższej jakości, które starannie wybraliśmy i ze smakiem schrupaliśmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży cukierniczej mamy świadomość jak trudno znaleźć produkty, które będą zarówno smaczne, jak i zdrowe. Naszym celem jest umożliwienie dostępu do najsmaczniejszych, pełnowartościowych i najbardziej chrupiących surowców. Naszą ofertę kierujemy nie tylko cukiernikom czy osobom związanym z gastronomią, ale przede wszystkim klientom indywidualnym. Jesteśmy bowiem przekonani, że każdy z nas zasługuje na odrobinę chrupiącego luksusu…!

W do schrupania chcemy dzielić się z Wami tym, co najlepsze, dlatego też współpracujemy z najlepszymi producentami oraz sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami, dzięki czemu oferujemy starannie wyselekcjonowane bakalie w konkurencyjnych cenach, pochodzące z różnych stron świata. W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się zarówno w orzechy: laskowe, włoskie, brazylijskie, piniowe, nerkowca, ziemne, pekan, makadamia, migdały czy pistacje, jak i pestki, nasiona, płatki oraz suszone i kandyzowane owoce, jak np.: żurawina, śliwki, morele, brzoskwinie, rodzynki, figi i banany. Każdy miłośnik zdrowej i zbilansowanej diety znajdzie u nas najlepsze składniki do domowych granoli, wypieków, past bądź dań obiadowych.

Kwiaty jadalne O nas

Najważniejsze jest dla nas spełnianie Waszych oczekiwań, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowany przez nas towar był najwyższej jakości, a zamówienia realizowane szybko i sprawnie. Dbamy także o wysokie standardy przechowywania produktów, by ich smak i aromat nie uległ pogorszeniu, jak również o to, by informacje o produktach były przejrzyste i zgodne z prawdą.

W razie jakichkolwiek pytań, uwag lub wątpliwości skontaktuj się z Nami.

Zapraszamy!